صفحه قبل | 1   2 3 4 5  | 
ارسال شده در تاریخ 18:41 - 15 ارديبهشت 1393
حامد ترحیب گفت:

این احکام در کشور ما تا قانونی جهت اجرای ان نباشد بدون اعتبار است

ولی اینها احکام فقهی هستند و ربطی به قانون ندارند گرچه اگر قانونی باشه بهتر اجرا می شه ولی ما که نباید به قانون نگاه کنیم
آدم حکم فقهی رو بخاطر خدا انجام میده نه قانون
(البته در این موارد قوانینی موجود هست بنده خودم بارها دیدم کلوپ های سی دی فروشی، بعضی وقت ها از آوردن سی دی های کپی اجتناب می کنند ولی فکر کنم ضعیف برخورد میشه چون دوباره میارن)
خدا یارتون
این پست حذف شده است
ارسال شده در تاریخ 21:55 - 12 خرداد 1394
سلام.
من متوجه این موضوع نمی‌شم که «چون توی کشورهای غربی تولید شدن پس قابل کپی کردن هستن.»
برای مثال شرکتی به اسم مایکروسافت محصولی تولید کرده به اسم Windows. لازم به ذکره که شرکت مایکروسافت هیچ ارتباطی با دولت ایالات متحده نداره و چندملیتی هم هست.
خب حالا این Windows که یه محصول پولیه توی کشوری مثل ایران برخلاف میل برنامه‌نویسش کپی می‌شه بدون اینکه ریالی به مایکروسافت پرداخت بشه! این از نظر من یعنی دزدی.
اینکه مایکروسافت توی ایالات متحده فعاله معنیش این نیست که ما حق داریم ازش دزدی کنیم.
منتظر جواب دوستانی هستم که اعتقاد دارن می‌شه نرم‌افزارای پولی‌ای مثل ویندوز رو کپی کرد و بدون پرداخت پولش استفاده کرد.
صفحه قبل | 1   2 3 4 5  | 

کپی رایت 2017  -  سوالات رایج  -  قوانین و مقررات  -  ابزارهای نت ایران  -  معرفی نت ایران  -  تماس با ما